Odjeté soutěže v roce 2014

15.02.2015 11:38
A-tým
#   Datum   Místo konání   Pravidla   Čas   Umístění   Video
1.   03.05.   Popůvky   2B (MHJ)   N - PP   14/14    
2.   17.05.   Počenice   3B (PHL)   19,17s (19,14s LP)   10/28  
3.   18.05.   Holešov   3B okrsek (široké)   21,68s   1/5    
4.   24.05.   Ludslavice   3B (PHL)   43,01 - chyba u stroje   21/26  
5.   25.05.   Dobrotice   2B   17,91s (16,50s PP)   7/11  
6.   31.05.   Karolín   3B (PHL)   31,99s - zakrácené béčka   27/32  
7.   07.06.   Karlovice   2B (netradiční)   45,34s   1/4  
8.   07.06.   Rychlov   3B (PHL)   19,41s (19,05s LP)   13/33  
9.   07.06.   Provodovice   2B (noční)   17,49s (16,36 PP)   12/22    
10.   08.06.   Brusné   2B   16,98s (16,23 PP)   2/8  
11.   14.06.   Litenčice   3B   19,28s (19,04s)   3/15  
12.   14.06.   Císařov   3B (MHJ)   23,43s - chyba u stroje   11/17  
13.   21.06.   Dřevohostice   2B (noční)   N - LP   - - -    
14.   22.06.   Tučapy   3B (PHL)   19,63s (18,51s PP)   14/32  
15.   28.06.   Křenovice   3B (MHJ)   19,61s (18,00s PP)   8/19  
16.   19.07.   Roštění   3B (PHL)   18,96s (18,31s PP)   12/32  
17.   20.07.   Nová Dědina   3B (PHL)   20,58s (19,64s PP)   9/27  
18.   26.07.   Polkovice   3B (MHJ)   23,06s (19,44 PP)   13/24  
19.   26.07.   Kašava   2B (noční)   16,93s (16,05 PP)   1/19  
20.   02.08.   Zahnašovice   3B (PHL)   19,68s (19,35s PP)   17/34  
21.   02.08.   Zdislavice   2B (noční)   N - koš   10/10    
22.   09.08.   Podhradní Lhota   3B (PHL)   20,35s (19,79s PP)   16/31  
23.   09.08.   Kokory   2B (noční)   17,75s (16,98s PP)   3/8    
24.   10.08.   Luboměř   2B   16,95s (16,85 LP)   10/21  
25.   16.08.   Nětčice   2B (PHL)   15,99s (15,49s PP)   9/31  
26.   16.08.   Citov   3B (MHJ)   20,71s (19,29s PP)   6/14  
27.   17.08.   Lhota   3B (ZLPS)   18,85s (18,39s LP)   5/27  
28.   23.08.   Loukov   3B (PHL)   19,62s (18,71s PP)   13/22  
29.   31.08.   Vítonice   3B (PHL)   18,36s (18,15s PP)   10/26  
30.   05.09.   Podhradní Lhota   2B (noční)   N - PP   15/15    
31.   06.09.   Pravčice   3B (PHL)   18,44s (17,86s LP)   5/27  
32.   13.09.   Chropyně   2B   17,64s (16,28s PP)   9/21  
33.   20.09.   Rymice   2B   17,61s (16,87s PP)   7/17    
34.   20.09.   Rychlov   2B (skála)   22,97s (22,64s LP)   4/18  
35.   28.09.   Henčlov   2B   16,99s (16,66s LP)   12/32    
36.   04.10.   Babice   2B   15,82s (15,17s LP)   28/74    
37.   17.10.   Uherský Brod   3B (nástřikové)   47,52s   14/15  

 

 

B-tým
#   Datum   Místo konání   Pravidla   Čas   Umístění   Video
1.   03.05.   Popůvky   2B (MHJ)   26,74s   11/14    
2.   18.05.   Holešov   3B okrsek (široké)   22,00s   2/5    
3.   25.05.   Dobrotice   2B   19,14s (17,02s PP)   9/11    
4.   07.06.   Karlovice   2B (netradiční)   58,56s   4/4  
5.   19.07.   Roštění   3B (PHL)   23,41s (19,21s PP)   25/32  
6.   26.07.   Kašava   2B (noční)   19,31s (19,28 LP)   7/19  
7.   02.08.   Zdislavice   2B (noční)   28,57s (17,87s LP)   6/10  

 

 
Postupové soutěže
#   Datum   Místo konání   Pravidla   Výsledný čas   Umístění   Video
    15.06.   Kroměříž   okresní kolo       4/10 - celkové    
                         
Štafeta 4x100m         71,25s        
                         
Běh na 100m s přek. I. pokus   II. pokus            
Lajda Petr 20,89s   DNF   20,89s   13/54    
Hráček Tomáš 21,14s   21,10s   21,10s   16/54    
Foukal Jaroslav 23,13s   22,59s   22,59s   27/54    
Konečný Daniel 23,84s   DNF   23,84s   34/54    
Bakalík Tomáš 24,29s   27,34s   24,29s   38/54    
                         
Požární útok         21,18s      
    21.06.   Horní Lideč   krajské kolo
(za Počenice)
      7/9 - celkové    
                         
Štafeta 4x100m         70,78s        
                         
Běh na 100m s přek. I. pokus   II. pokus            
Lajda Petr 21,18s   20,41s   20,41s   46/72    
Hráček Tomáš DNF   20,99s   20,99s   50/72    
Foukal Jaroslav 22,34s   DNF   22,34s   55/72    
                         
Požární útok         29,71s