• HASIČSKÁ STEZKA č.2- KVĚTEN 2021

Hasičská stezka bude k dispozici po celý měsíc květen.  Je na každém, kdy se rozhodne úkoly plnit, prosíme jen o dodržení hygienických opatření během plnění úkolů i během cesty.

Informace a pracovní list PŘÍPRAVKA přípravka- květen 2021.docx (65254)

Informace a pracovní list STARŠÍ A MLADŠÍ Starší ,mladší- květen 2021.docx (18517)

• Prozatím NEJSOU obnoveny schůzky mladých hasičů. Jakmile bude trénování opět dovoleno, dáme včas vědět.

Informace k přípravce:

- Schůzky probíhají každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hodin v tělocvičně obecního úřadu- prosíme, aby děti byly nachystané na schůzku nejpozději 17:25, rodiče si pro děti přijdou v 18:25 -prosíme o dodržování časů pro příchod dětí i jejich vyzvedávání. Zvláště při schůzkách na areále je nezbytné chodit včas- pozdní příchody zbytečně schůzku narušují a rozptylují už přítomné děti. To platí i pro brzký příchod před koncem schůzky. Děkujeme.

- Děti by sebou na schůzce měly mít: přezůvky, triko na převlečení, pití

- Schůzky má na starost vedoucí přípravky Martina O. viz. kontakty

Rozpis schůzek mladých hasičů:

Mladí hasiči - každou středu od 17:00 do 18:30 hodin na hřišti

Přípravka - každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 hodin na sportovním areále

Dorost - každý týden o víkendu - čas a místo dle domluvy přes skupinu na facebooku

Každý pátek také probíhají od 17:00 hodin "Zábavné pátky pro kluky a holky" v tělocvičně. Součástí zábavných pátků je hraní her a zlepšování sportovní kondičky.